درباره دروازه شرق

موسسه اعزام دانشجو دروازه شرق با مدیریت آقای رضا جلیلی نیا فعالیت خود را به طور رسمی در زمینه ی اعزام دانشجو به معتبر ترین دانشگاه ها و مهاجرت تحصیلی با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت خود را در راستای گسترش خدمت رسانی به دانشجویان اعزامی در سال 1400 آغاز نمود. فعالیت ها و خدمات این موسسه در زمینه های مختلف از جمله مشاوره در مورد نحوه پذیرش و تحصیل، فراهم نمودن مدارک، خدمات ثبت نام می باشد. ارائه خدمات اعزام دانشجو این موسسه به دانشگاه های معتبر کشور های ترکیه، آذربایجان و گرجستان و همچنین ورود دانشجویان خارجی از کشورهای ترکیه، عراق و آذربایجان به دانشگاه های ایران می باشد.بخش های متفاوت دروازه شرق شامل: بخش مشاوره، بخش پذیرش تحصیلی ویزا و اعزام دانشجو در کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه شما را در رسیدن به هدفتان برای ادامه ی تحصیل در دانشگاه های کشور های مقصد یاری میکند. خدمات دروازه شرق عبارت است از: پذیرش از دانشگاه ها، خدمات ویزا، تهیه بیمه ی دانشجویی و خوابگاه، خدمات ترجمه مدارک، تهیه ی ویزای توریستی برای والدین می باشد.موفقیت جدید ما در راه اندازی پورتال سایت اینترنتی، گام دیگری برای تسهیل در خدمت رسانی و احترام به حقوق مخاطبان است تا با صرفه جویی در وقت شما عزیزان، اطلاعات کاملی در مورد شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور را در اختیار شما قرار دهیم. ما ضمن خوشامدگویی، آمادگی داریم تا از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان جهت بهبود عملکرد پورتال استفاده نماییم. دروزاه شرق دروازه های جهان را به روی شما میگشاید.

ورود دانشجو به ایران

ورود دانشجو از کشورهای جمهوری آذربایجان، جمهوری خودمختار نخجوان، ترکیه، عراق و افغانستان به شهر تبریز و تهران و ارائه امکان تحصیل در دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت.

مهاجرت کاری و تحصیلی به سایر کشورهای جهان

شرکت دروازه شرق با استفاده از دفتر مستقر خویش در ترکیه مبادرت به انجام امور مهاجرتی و مهاجرت تحصیلی به سایر کشورهای جهان، منجمله، اروپا، آمریکا، ترکیه، کانادا، استرالیا، مالزی و سایر کشورها می پردازد.

اعزام دانشجو به خارج از کشور

اعزام دانشجو به کشورهای جمهوری آذربایجان، جمهوری خودمختار نخجوان، ترکیه و گرجستان

درباره دروازه شرق

شرکت دروازه شرق با اخذ مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری فعالیت خود را از سال 1400 به صورت رسمی آغاز نموده در مسیر ارائه خدمات با بهترین کیفیت، نازلترین قیمت، سریعترین زمان ممکن و مجربترین کادر به انجام فعالیت می پردازد.